OPTIMA Precise aktuality

3 days ago

Příklepové vrtáky SDS plus s karbidovým hrotem z řady OPTIMAtools, jsou stále častěji využívány našimi partnery, a to zejména pro další distribuci ke koncovým zákazníkům. Mnoho nadnárodních řetězců, ale i menších železářství využívá tyto nástroje pro uspokojení potřeb svých klientů, kteří dokáží ocenit výhodnou cenu a nekompromisní výkon. Široká škála použití do cihel, betonu, kamene, keramiky a mramoru z nich dělá ideálního pomocníka pro profesionální, ale i hobby uživatele.

#OPTIMAprecise #OPTIMAtools #sdsVrtaky #vrtaky #vrtani #karbidoveVrtaky

1 week ago

Lístkové kotouče se stopkou OPTIMAabrasive jsou pro mnoho našich zákazníků výtečným pomocníkem při broušení železných a nerezových materiálů. Jejich variabilita zrnitostí a široká škála rozměrů je vhodná jak na dokončovací operace, kdy je zapotřebí dosáhnout dokonale hladkého povrchu, tak na razantní broušení pro vysoký úbytek materiálu. Naše lístkové kotouče jsou dodávány ve variantách normal korund nebo zirkon, aby byl zajištěn co nejlepší výsledek pro každý broušený materiál.

#OPTIMAprecise #OPTIMAabrasive #brouseni #korund #zirkon #listkoveKotouce

2 weeks ago
Fotky z příspěvku OPTIMA Precise

Tak jako na přelomu každého roku, probíhá v našich skladech důkladná inventura, abychom byli ke 4.1.2021 na 100 % opět připraveni na bezchybný a plynulý start provozu naší společnosti. Ještě jednou děkujeme všem partnerům za spolupráci v roce 2020 a těšíme se na nové výzvy, které příští rok přinese. Přejeme všem hodně štěstí, zdraví a pracovních úspěchů!

#OPTIMA #stocktaking #grinding #cutting #drilling #brouseni #rezani #vrtani

3 weeks ago

Rádi bychom jménem týmu OPTIMA Precise poděkovali všem obchodním partnerům za projevenou důvěru a spolupráci v roce 2020. Přejeme hezké Vánoce a do nového roku 2021 hodně zdraví, štěstí a pracovních úspěchů. Pro následující rok jsme pro Vás připravili několik novinek týkajících se rozšíření našeho portfolia. Jedná se o nové druhy brusiva na podkladě, řezných, lamelových a DIA kotoučů. Dále pak elektrické ruční nářadí KEYANG, vrtáky do zdiva, betonu, dřeva a nové povlakované technické frézy blue NACO.
#rezani #vrtani #brouseni #brusivoNaPodklade #rucniNaradi #frezy

1 month ago

V roce 2020 jsme opět stali jedním z největších prodejců technických karbidových fréz pro ČR a SK. Naše portfolio čítá mnoho typů těchto univerzálních nástrojů s použitím na ocel, inox a hliník. I přes tento úctyhodný výsledek se stále snažíme o rozšiřování portfolia a přidáváme do naší nabídky nové a technologicky vyspělejší produkty, tak jak se v čase vyvíjí potřeby našich partnerů. V posledním vydání Technického týdeníku je uveden podrobnější článek na toto téma.
#technickéFrézy #frezy #brouseni

https://www.technickytydenik.cz/rubriky/aktualni-cislo/aktualni-obsah/z-obsahu_51682.html